Piekarz - praca Holandia, Belgia od zaraz OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 18, 2021 16:20 - Dam pracę - Częstochowa
Szczegóły ogłoszenia
Pracownik piekarni – różne działy
Opis stanowiska:
• praca przy linii produkcyjnej
• wyjmowanie pieczywa z pieca
• załadunek i rozładunek, zbieranie zamówień
• wszelkie prace związane z wypiekiem

Wymagania:
• dobra znajomość języka angielskiego
• dostępność na dłuższy okres
• CV w języku angielskim

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• ubezpieczenie holenderskie
• stabilna praca ze stałymi godzinami
• zakwaterowanie oraz transport do pracy

W czym dodatkowo możemy Ci pomóc?
- w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii,
- w odpowiednim przygotowaniu do wyjazdu za granicę

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV na adres:
rekrutacja@klaverteam.com

Martin tel: +48 577 901 944
Dominika tel: +48 570 901 033
Kamila tel: +48 570 901 414
Izabela tel: +48 731 901 913

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa, certyfikat KRAZ 18450
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu