Kwestionariusz osobowości - PERSO.IN

October 4, 2022 20:13 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
PERSO.IN® to narzędzie opisujące różnice w osobowości między ludźmi. Podstawą testu PERSO.IN jest Wielka Piątka. Rzetelność tego kwestionariusza powoduje, że jego popularność jest stale rośnie. Ludzie chętnie sięgają do tego narzędzia, aby poznać siebie i swoje możliwości, bo dobry test osobowości ma ogromne znaczenie.

Jest to rzetelny instrument naukowy, w pełni wiarygodny, przebadany na reprezentatywnej próbie Polaków. Ten niepowtarzalny test osobowości to dzieło młodych Polaków. Wysoka jakość tego narzędzia doceniona została również przez wielu odbiorców, którzy sięgają po ten test bardzo często.

Zapraszamy wszystkich trenerów i coachów na nasze szkolenia. Są one nie tylko ciekawym przeżyciem, ale pozwalają zdobyć uprawnienia do posługiwania się profesjonalnego testu psychometrycznego. Narzędzie można wykorzystać do diagnozowania osobowości ludzi w życiu prywatnym i zawodowym. Czas poświęcony na szkolenie z nami to gwarancja dobrej inwestycji.

Nasz test zdobył uznanie zarówno w świecie biznesu, jak i wśród klientów indywidualnych. Na pewno warto sięgać po możliwość określenia własnych cech ,a także predyspozycji.

PERSO.IN to dobra firma, działająca na polskim rynku od niedawna. Przekonujemy do kontaktu z nami. Jeśli zamierasz poznać osobowość innych ludzi to PERSO.IN będzie w tym pomocne. Nie odkładaj niczego na później. Skontaktuj się z nami. PERSO.IN® to solidny partner biznesowy.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.