CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Poszukujesz nieruchomości? Sprawdź oferty biur nieruchomości w regionie

klasyfikator tusz wołowych OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 29, 2018 09:44 - Praca - Chróścina

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
OSI POLAND FOODWORKS jest częścią stabilnej i globalnej Grupy OSI, jednego ze światowych liderów branży mięsnej. Jesteśmy zespołem, który utożsamia się z ideą bycia najlepszym i realizuje ją w oparciu o wartości Grupy OSI: Zabiegamy o partnerskie relacje. Dążymy do ciągłego doskonalenia.
Poszukujemy innowacyjnych rozwiązań. Działamy zespołowo i uczciwie. Jeśli wyznajesz te wartości, zapraszamy do naszego zespołu na stanowisko:
Klasyfikator tusz wołowych

Miejsce pracy: Chróścina (dolnośląskie)

Zakres obowiązków:
• klasyfikowanie półtusz wołowych
• nadzór nad ubojem
• kontrola wag, weryfikacja uzysków, sporządzanie raportów

Nasze oczekiwania:
• doświadczenie w przetwórstwie mięsnym
• mile widziany wpis do rejestru rzeczoznawców w zakresie klasyfikacja tusz wołowych
• umiejętność obsługi pakietu MS Office
• zaangażowanie, zdolności komunikacyjne

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
• możliwość podnoszenia kwalifikacji

Zapraszamy do składania aplikacji e-mailem na adres rekrutacja@foodworks.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 poz.883).

Więcej informacji na www.foodworks.pl
35871
Ogłoszeń
13
Nieruchomości
102
Miast
1880
Użytkowników
425
Zarejestrowanych