CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Leszna i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 18:10 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza korporacja Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wytwarzamy fachowe usługi agrarne jak i dysponujemy obsługą gospodarstw rolnych.Na wszystkie produkowane prace czy też usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Termin realizacji ustalamy według wymogów klienta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem czy też załadunkiem produktu. Skupujemy biomasę z kukurydzy a także słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Fabrykacja zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie oparte na pielęgnowaniu całego szeregu rodzai zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Umożliwiamy wykwalifikowanych kierowców, transportowców a także wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to produkowanie usług w granicach frachtu postaci albo rzeczy wehikułami, które są uwiecznione na obwodzie Polski.Transport międzynarodowy- Jest to transportowanie ludzi albo rzeczy na terytorium innego kraju albo ściąganie zza krawędzi do Krajowy.
91266
Ogłoszeń
10
Nieruchomości
102
Miast
4009
Użytkowników
912
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.